Prekių pristatymas

Prekių pristatymas Lietuvoje

Pristatymas „Nemokamas“

Nemokamai lipdukus pristatysime per Lietuvos paštą visoje Lietuvoje.
Paštininkas Jūsų užsakytą lipduką pristatys nurodytu adresu. Jeigu pristatymo metu nurodytu adresu Jūsų neras, bus išrašytas ir paliktas siuntos lapelis, su kuriuo lipdukus galėsite atsiimti Lietuvos pašte (visus lipdukus siunčiame kaip registruotą siuntą, todėl atsiimant būtina turėti asmens dokumentą). Taip pat Jums išsiųsime siuntos stebėjimo nuorodą, kurioje galėsite stebėti lipdukų kelią į Jūsų namus.
„Nemokamas“ pristatymo laikas – 2-5 dienos.

Pristatymas „Tiesiai į Jūsų rankas“ – 5,80 Eur (20 Lt)

Pasirinkus šį pristatymo būdą, Lietuvos pašto kurjeris Jūsų užsakytus interjero lipdukus pristatys Jūsų nurodytu adresu ir įteiks tiesiai Jums į rankas. Prieš pristatydamas prekes kurjeris su Jumis susisieks telefonu ir susitars dėl pristatymo laiko.
„Tiesiai į Jūsų rankas“ pristatymo laikas – 2-3 dienos.

Pristatymas „Atsiskaitysiu grynais“ – 2,9 Eur (10 Lt)

Pasirinkus šį pristatymo būdą, už užsakytus interjero lipdukus galėsite atsiskaityti grynais pinigais juos atsiimdami Lietuvos pašte. Jums bus išrašytas ir paliktas siuntos lapelis, su kuriuo lipdukus galėsite atsiimti Lietuvos pašte (visus lipdukus siunčiame kaip registruotą siuntą, todėl atsiimant būtina turėti asmens dokumentą).
„Atsiskaitysiu grynais“ pristatymo laikas – 2-5 dienos.

Prekių pristatymas Užsienyje

Pristatymas  „Europos Sąjungos šalyse“ – 5,80 Eur (20 Lt)

Lipdukų pristatymas į Europos Sąjungos šalis kainuoja – 5,80 Eur (20,00 Lt). Lipdukus siunčiame per Lietuvos ir Jūsų šalies paštą. Lipdukų siuntimas ES užtrunka apie 1-2 savaites. Dėl lipdukų pristatymo į Europos sąjungai nepriklausančias šalis, prašome kreiptis el. paštu info@interjerolipdukai.lt .

Pristatymo laikas

Darbo dienomis
Darbo dienomis interjero lipdukus Jums išsiunčiame tą pačią dieną, jei užsakymas ir apmokėjimas yra padarytas iki 12,00 val.. Priklausomai nuo Jūsų pasirinkto pristatymo būdo, jis gali užtrukti nuo 2 iki 5 dienų Lietuvoje.
Nedarbo ir švenčių dienomis
Nedarbo ir švenčių dienomis užsakyti lipdukai yra išsiunčiami sekančią darbo dieną. Priklausomai nuo Jūsų pasirinkto pristatymo būdo, gali užtrukti nuo 2 iki 5 darbo dienų Lietuvoje.