Prekių grąžinimas

Interjero lipdukų grąžinimas

Jei įsigytas lipdukas Jums nepatiko ar netiko – galite jį grąžinti, o mes Jums sugrąžinsime sumokėtus pinigus ir dovanosime papildomą 10 % nuolaidą sekančiam pirkiniui. Manome, jog sklandus problemų sprendimus – mūsų tolimesnio bendradarbiavimo garantas.

Lipdukų grąžinimo taisyklės

 1. Per 7 kalendorines dienas, nuo lipduko gavimo, su mumis susisiekite – praneškite apie grąžinamą lipduką el. paštu info@interjerolipdukai.lt arba telefonu +370 604 45506. Laiške nurodykite užsakymo numerį, lipduko grąžinimo priežastis, savo kontaktus bei sąskaitą, kurią gavote e-paštu, arba užsakymo numerį.
 2. Per 14 kalendorinių dienų, nuo lipduko gavimo, išsiųskite mums grąžinamą lipduką per Lietuvos paštą, kaip registruotą siuntą (ar kitą Jums patogią siuntų tarnybą) adresu S. Nėries g. 107-146, LT-12117 Vilnius, bei mums praneškite apie išsiųstą lipduką el. paštu info@interjerolipdukai.lt arba telefonu +370 604 45506 – atsiųskite siuntos numerį (ar kitą informaciją, kurios pagalba galėtume sekti Jūsų išsiųstą lipduką).
 3. Interjero lipdukų grąžinimo išlaidas padengia pats klientas.
 4. Jūsų grąžinami interjero lipdukai privalo būti:
   • originalioje bei siuntos pakuotėje, su originaliomis etiketėmis
   • nesugadinti (bandyti klijuoti, lupinėti ir panašiai, ko pasekoje prarado prekinę išvaizdą)
   • pilnos komplektacijos.
   • siunčiami, kaip registruotas siuntinys

Pinigų grąžinimo procedūra

 1. Gavę Jūsų grąžintus lipdukus, įvertiname, ar jie atitinka aukščiau nurodytas sąlygas.
 2. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Tokiu atveju dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo su Jumis susisieksime individualiai.
 3. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai pervedami į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios mokėjote už lipduką, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Jūsų pranešimo apie grąžinamo lipduko išsiuntimą el. paštu.

Grąžinę lipdukus atgausite visus savo pinigus – mes juos pervesime į Jūsų sąskaitą, iš kurios mokėjote už lipduką. Ir kaip žadėjome, suteiksime 10 % nuolaidą sekančiam pirkiniui. Mūsų tikslas – kad tiek Jūs, tiek mes liktumėme patenkinti.